SZUKANIE | Jula


SINGLE


STRONY

8 7 6 5 4 . 1

POPULARNE INFORMACJE


Jula - Na krawędzi

data premiery: 14 Sie, 2012
ilość nośników: 1 CD
ilość utworów: 10
» WIĘCEJ
I w końcu jest
Już od jutra dostępna w sprzedaży, najbardziej wyczekiwana płyta roku Jula "Na krawędzi". Ten rok z pewnością należy do Julity JULI Fabiszewskiej.
Teledysk polskiego Pitbulla – Hymn wakacji!
Czy ktoś z polskich raperów może zagrozić Pitbullowi i jego tanecznym hitom? Dziś możemy to sprawdzić oglądając premierowy wideoklip Starszego pt.
Polski utwór w stylu Pitbulla! Zapowiedź teledysku Starszy - „Dzisiaj żyję”
Utwór „Dzisiaj żyję” jest niespotykanym w Polsce połączeniem klubowego podkładu z wokalem doświadczonego rapera. Dotychczas żaden z polskich hiphopowców nie zdecydował się pójść w ślady Pitbulla i Flo Ridy.
Odliczanie czas zacząć, bo już za miesiąc premiera
Tak, to właśnie dziś, rozpoczynamy końcowe odliczanie do premiery płyty Juli. Zgodnie z obietnicą na miesiąc przed wydaniem albumu Jula prezentuje Wam okładkę, tytuł płyty i tracklistę.
Premiera teledysku Juli "Nie zatrzymasz mnie"
Nareszcie doczekaliśmy się premiery teledysku do najnowszego singla Julity Fabiszewskiej "Nie zatrzymasz mnie". Jednocześnie przypominamy, że już 14 lipca Jula zaprezentuje okładkę swojej debiutanckiej płyty, która będzie dostępna od 14 sierpnia.
„Dzisiaj żyję!” – Hymn tegorocznych wakacji!
Co się stanie, gdy polski raper z 14-letnim stażem nagra utwór POP na klubowym podkładzie? Już teraz posłuchaj wybuchowej mieszanki, którą zaserwował nam Starszy.
Eska Music Awards - głosowanie
Już za niecały miesiąc, 20 lipca w Kołobrzegu, odbędzie się tegoroczna Gala Eska Music Awards. Wśród nominowanych znalazła się Jula w kategoriach: • Najlepsza Artystka • Najlepszy Hit • Najlepszy Debiut • Najlepszy Artysta na ESKA.P
Lato najlepiej sprzedająca się składania pop charts w Polsce
Właśnie dostaliśmy informacje z ZPAV-u, że LATO 2012 jest najlepiej sprzedającą się składanką pop charts w Polsce.

STRONY

8 7 6 5 4 . 1
© MyMusic | Wszystkie prawa zastrzeżone.