SZUKANIE | Father


SINGLE

POPULARNE INFORMACJE


Alain Clark

Holenderski muzyk i producent, tworzący wysublimowane popowe utwory z wyraźnym wpływem muzyki soul. Jego kompozycje stanowią melodyjne opowieści o relacjach międzyludzkich w życiu codziennym.
» WIĘCEJ
Alain Clark - Lose Ourselves
"Lose Ourselves" to piosenka o dwojgu ludzi, pomiędzy którymi panuje niezaprzeczalna chemia. Alain zostawia jednak pewną nutę tajemnicy, nie dając potwierdzenia, czy para jest ze sobą, a jeżeli nie, to co stoi na przeszkodzie do ich szczęścia? Podkreśla za to, że w tym utworze panująca relacja nie ma znaczenia, bo warto uciec od rzeczywistości, znaleźć wspólną kryjówkę i zatracić się w uczuciu.
Alain Clark - Live it Out

data premiery: 24 Wrz, 2013
ilość nośników: 1 CD
ilość utworów: 15
» WIĘCEJ
Już jutro premiera albumu Live It Out Alain'a Clark'a
Alain Clark od kilku lat nieprzerwanie zachwyca międzynarodowy rynek muzyczny swoimi kompozycjami. Jego idealnie wysmakowane teksty i energetyczne melodie, tworzą niezwykły klimat, który urzeka tak słuchaczy, jak i krytyków.
Alain Clark śpiewa wspak
Jak stworzyć niesamowity teledysk przy użyciu minimalnych środków wyrazu prezentuje holenderski wokalista Alain Clark w najnowszym klipie.
V/A - Empik Chillout Music

data premiery: 30 Paź, 2012
ilość nośników: 2 CD
ilość utworów: 28
» WIĘCEJ
Dawka popu na najwyższym poziomie - Alain Clark "Father & Friend"
Wczorajszy, niestety ostatni już koncert tegorocznej trasy Lato ZET i Dwójki, zgromadził na swojej scenie wiele gwiazd, spośród których jedną z największych był Alain Clark.
Dawka popu na najwyższym poziomie - Alain Clark "Father & Friend"
Dawka popu na najwyższym poziomie - Alain Clark "Father & Friend" Prezentujemy doskonały singiel holenderskiego muzyka Alaina Clarka – Father & Friend.
© MyMusic | Wszystkie prawa zastrzeżone.