NEWS | AKTUALNOŚCI


POPULARNE INFORMACJE


„Dzisiaj żyję!” – Hymn tegorocznych wakacji!
03 Lip, 2012

Co się stanie, gdy polski raper z 14-letnim stażem nagra utwór POP na klubowym podkładzie? Już teraz posłuchaj wybuchowej mieszanki, którą zaserwował nam Starszy. Piosenka "Dzisiaj żyję" to hit, który umili nam letnie miesiące. Jeszcze w lipcu ukaże się teledysk do tego utworu. Za muzykę do "Dzisiaj żyję" odpowiada Grupa Melodiv, znana z oficjalnego remixu utworu Jula – "Za każdym razem".
"Dzisiaj żyję" jest pierwszym singlem z nadchodzącego albumu Starszego pt.: "Zwariowane Melodie". O wyborze debiutanckiego singla zadecydowało wydarzenie, które miało miejsce podczas ostatniej trasy koncertowej Starszego. Występując na jednym z koncertów artysta wykonał próbną wersję utworu. Reakcja publiczności przeszła jego najśmielsze oczekiwania. Do końca koncertu zebrani pod sceną ludzie śpiewali refren nowego utworu. Epizod ten sprawił, że artysta zdecydował się rozpocząć promocję albumu właśnie tym odważnym singlem.

Porównania z Pitbull’em są nieuniknione. "Podobnie jak Pitbull i Flo Rida, jestem raperem, który nie boi się wyzwań. Potrafię rapować na każdym bicie i pokażę to na swoim albumie" – mówi Starszy. Artysta obecnie pracuje nad swoim debiutanckim krążkiem w studio fametone w Lublinie. Kompozytorami muzyki na albumie jest Grupa Melodiv.

Więcej informacji o artyście znajduje się tutaj:
http://starszy.pl

http://youtube.com/StarszyTV
http://facebook.com/StarszyPL

KOMENTARZE


© MyMusic | Wszystkie prawa zastrzeżone.