NEWS | AKTUALNOŚCI


POPULARNE INFORMACJE


Iggy Pop w psychodelicznej interpretacji Kid Loco
28 Mar, 2012

The Passenger, rockowy klasyk Iggy Popa doczekał się swojego psychodelicznego, chillout’owego wydania. Na warsztat wziął go nie kto inny, jak sam Kid Loco, od lat guru szaleńczych, chillout’owych brzmień.
KID LOCO to mistrz niebanalnych brzmień, a jego muzyka to coś więcej niż chillout, więcej niż melodia i tekst - w jego utworach niezwykle ważne są emocje. Muzyk za pomocą dźwięków w niepowtarzalny sposób buduje napięcie, oddaje wrażenia i ulotność chwili.

Singiel The Passenger ukazał się na najnowszej płycie francuskiego artysty - "Confessions of a Belladonna Eater", która premierę miała 31 stycznia br.

Pod pseudonimem Kid Loco ukrywa się Jean-Yves Prieur, znany francuski muzyk, dj, remixer i producent. Prieur gra od 13 roku życia, w latach 80-tych należał do wielu francuskich grup punkowych, potem grał reggae i hip-hop. W międzyczasie zajął się też produkcją muzyki i stworzył własne studio nagrań. Doświadczenia Jean-Yves nie brakuje, talentu też nie, o czym wiedzą tysiące fanów na całym świecie, którzy od wielu lat nieprzerwanie śledzą jego twórcze działania.

"Confessions of a Belladonna Eater" to już 8 album w karierze Prieur wydany pod pseudonimem Kid Loco i na pewno jest to kolejna płyta w jego dorobku, która zapisze się na stałe w historii muzyki.

KOMENTARZE


© MyMusic | Wszystkie prawa zastrzeżone.