KATALOG | WYDAWNICTWO


a


WYŚWIETLANIE


MEZO

Krajobraz Po Bitwie
data premiery: 20 Maj, 2014
ilość nośników: 1
ilość utworów: 18

Nowa płyta Jacka MEZO Mejera to mieszanka osobistych przeżyć, refleksji na temat świata z perspektywy pokolenia 30-latków, wiele sportowych akcentów i jak zwykle potężna dawka motywacji! Nie zważając na chwilowe mody, wzburzone fale show biznesu, przypływy i odpływy fanów, Mezo od 15 lat, konsekwentnie namawia nas do spoglądania na jasną stronę życia, nie unikają sporadycznie gorzkich refleksji na jego temat. Autor takich hitów jak SACRUM czy WAŻNE nadal łączy style i współpracuje z wieloma wokalistkami i wokalistami, łącząc rapowane teksty z melodyjnymi refrenami.

Na płycie znajdzie się 17 tracków. Oprócz zapowiadających album  singli NA NOWO z Hanią Stach, JEDYNA z Johnem Jamsem i DZIEWCZYNA Z TATUAŻEM z Doris, na krążku usłyszymy także wielu innych gości, głównie z wokalnego zespołu MEZOTEAM, który 2 lata temu w programie BITWA NA GŁOSY podbili serca publiczności.

„Z pewnością tytuł płyty nawiązuje do tego programu, ale także do mojego życia, które musiałem poukładać na nowo. I choć 3 lata temu wydawało mi się to niewykonalne udało się! Na albumie nie brakuje więc podsumowań pewnych kwestii, ale i pozytywnego spojrzenia w przyszłość”

Mezo to także wielki pasjonat sportu, czynnie uprawiający bieganie i tenis, co pozostawiło swój ślad na albumie. „Zimą, przygotowując płytę i szlifując formę do maratonu wymyśliłem numer MUZYKA, SPORT, MOTYWACJA dla wszystkich biegaczy. Wiosną dorzuciłem jeszcze funkowy-tenisowy sport song WCHODZĘ NA KORT. Taki już jestem. Co mam w głowie to zazwyczaj przelewam na kartki!”

CD1


1.
INTRO
2.
KRAJOBRAZ PO BITWIE FEAT. JOHN JAMES
3.
DZIEWCZYNA Z TATUAŻEM FEAT. DORIS
4.
NA NOWO FEAT. HANIA STACH
5.
JEDYNA FEAT. JOHN JAMES
6.
MUZYKA, SPORT, MOTYWACJA
7.
WCHODZĘ NA KORT FEAT. KASIA K8 ROŚCIŃSKA
8.
EYO FEAT. JOHN JAMES
9.
GIEŁDA UCZUĆ FEAT. EWA JACH
10.
ŚWIĘTY SPOKÓJ
11.
10 REJS FEAT. VITO WS
12.
PIJEMY-ŻYJEMY FEAT. DONIU
13.
CO POSZŁO DOBRZE FEAT. MONIKA PALMOWSKA, PATRYCJA MICHALAK
14.
OGIEŃ I WODA FEAT. KASIA K8 ROŚCIŃSKA
15.
MŁODY BÓG FEAT. RAFAŁ SEKULAK
16.
ŻYCIE JEST PIĘKNE (REMIX) FEAT. KASIA K8 ROŚCIŃSKA
17.
OSTATNIA PRZYSTAŃ FEAT. EWA JACH

KOMENTARZE


© MyMusic | Wszystkie prawa zastrzeżone.